![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/04/imgonline-com-ua-Resize-ScAMXWMjSzgO1ZY4.jpg)
26 квітня є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.
До дня пам’яті Чорнобильської трагедії в Кінецьпільській гімназії були проведені години спілкування “Чорнобиль. Трагедія. Пам’ять”