![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2024/05/images-removebg-preview.png)
Яскравим завершенням навчального року став дружній матч з волейболу між командами вчителів і учнів. Захід проходив у спортивній залі, де зібралися не лише учасники гри, а й численні вболівальники.
Учні проявили себе з найкращого боку, демонструючи відмінну фізичну підготовку та командний дух. Вчителі, не поступаючись молоді, показали майстерність і витривалість. Глядачі активно підтримували обидві команди, створюючи незабутню атмосферу свята.
Сподіваємося, що ця незабутня подія стане традиційною у нашій гімназії.
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-31_08-34-29-1024x768.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-31_08-34-08-1024x768.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-31_08-34-06-1024x768.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-31_08-34-02-1024x768.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-31_08-33-51-1024x768.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-31_08-33-48-1024x768.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-31_08-33-44-1024x768.jpg)