![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/01/imgonline-com-ua-Resize-OEnjldOfccgk.jpg)
Благодійна допомога шкільній бібліотеці
19 січня 2022 року до бібліотеки Кінецьпільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів прийшла посилочка з благодійною допомогою. А саме, 40 цікавих книжечок для юних читачів бібліотеки.
Кінецьпільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів висловлює величезну подяку книжковій блогерці Єлізаветі Максименко (https://www.instagram.com/book_fairy_eli ) за подаровані нам дитячі книги.
Дякуємо за організацію збору, дякуємо кожному, хто приєднався: підписникам, видавництвам, небайдужим людям. Ви подарували нашим діткам можливість мандрувати чарівними книжковими світами! Ваша добра справа – ще одне підтвердження, що цей світ не без добрих людей!
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/01/yzobrazhenye_viber_2022-01-21_10-20-06-840-768x1024.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/01/269669874_1254104025111294_3233966930590835489_n.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/01/269609320_1254104088444621_3862225816216810643_n-1-1024x577.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/01/268986457_1254104185111278_5341042176548295506_n-1-1024x577.jpg)