![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/Screenshot_30-1024x514.jpg)
Ось і настав цей день. 1 вересня – День знань і старту нового навчального року. Хочеться побажати, щоб цей день не був причиною печалі, а запам’ятався довгоочікуваними добрими зустрічами, новими цікавими знайомствами. І нехай у школах на перервах звучить дзвінкий сміх, а не сигнали повітряної тривоги на уроках. Високих оцінок, безпечного навчання, легких контрольних, цікавих уроків та домашки, вірних друзів, з якими все, що вже було сказано, легко здійсниться!
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/1504176920_3.jpg)
Перший день вересня запам’ятався нашим школярам трепетним хвилюванням, посмішками та радістю.
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/Screenshot_31-1024x576.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/Screenshot_32-1024x576.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/Screenshot_33-1024x576.jpg)