Атестація педагогічних працівників

ПОЛОЖЕННЯ ПРО АТЕСТАЦІЮ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

09 жовтня 2023 року відбулося засідання атестаційної комісії І рівня Кінецьпільської гімназії Первомайської міської ради, в ході якого розглянули норми нового Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН України № 805 від 09.09.2022 року, що вступив у дію з 01.09.2023 року. Члени атестаційної комісії обговорили деякі зміни, які очікують на педагогічних працівників вже у 2023/2024 навчального року: розширення повноважень атестаційної комісії І рівня, зміну вимог до голосування, зміну вимог до позачергової атестації, про вимоги щодо вивчення практичного досвіду педагога.

     Атестаційною комісією затверджено список педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації в 2024 році, визначено строки проведення атестації та затверджено графік проведення засідань атестаційної комісії.

     СТРОК подання документів педагогічними працівниками до атестаційної комісії І рівня, які на їх думку свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення:  до 19 жовтня 2023 року.

     Адреса електронної пошти для подання педагогічними працівниками документів (у разі подання в електронній формі:  konecpolschool@ukr.net

    СТРОК проведення атестації:    з 10.10.2023 року по 01.04.2024 року.

СПИСОК педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації в 2024 році.

Прізвище, ім’я по батькові педагогічного працівника, який підлягає атестації Посада
1 Голенко Наталія
Володимирівна
Вчитель історії та правознавства
2 Константинова Ірина 
Іванівна
вчитель фізичної культури
3 Моруженко Олена 
Володимирівна
педагог-організатор
4 Самсевич Оксана
Володимирівна
заступник з ВР, вчитель біології

Графік проведення атестаційної комісії

Графік проведення атестаційної комісії