![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2021/02/30_main-1.jpg)
В Кінецьпільській гімназії Первомайської міської ради Миколаївської області створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, забезпечено їх безперешкодним доступом до приміщень закладу:
– облаштовано пандус на центральному вході;
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-28_08-08-41-769x1024.jpg)
– освітнє середовище коридорів гімназії сприятливе для пересування дітей з особливими потребами (широка площа, наявні лавки для відпочинку, освітлення тощо);
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2021/02/photo_2021-02-25_15-23-20-1024x715.jpg)
– харчоблок розміщений на І поверсі.
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2021/02/photo_2021-02-25_15-23-28-1024x716.jpg)
Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева; класні дошки темно-зеленого кольору, стелі, двері, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень.
Крім того
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2021/03/image-24-1024x768.png)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2021/03/image-25-1024x768.png)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2021/03/image-66-1024x769.png)
- Кінецьпільська гіманзія співпрацює з Інклюзивно-ресурсним центром Первомайської міської ради Миколаївської області (адреса: вул. Театральна, 26), де можуть отримати консультації педагогічні працівники з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, батьки та учні;
- можливість отримати додаткові освітні послуги – індивідуальні корекційно-розвиткові заняття з практичним психологом закладу, логопедом (при ІРЦ); – приміщення мають природне освітлення; – на випадок руху учнів у нічний час встановлено освітлення на входах; – розташування меблів у кабінетах здійснено з урахуванням ростових розмірів, кольорів, відповідно до санітарних вимог; – у гімназії дотримується тепловий режим, забезпечується регулярність вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання; – територія утримується в належному стані.
У 2023/2024 навчальному році в створено 3 інклюзивних класи в яких навчаються 4 дітей з особливими освітніми потребами.