Згода батьків на розміщення фото, відео та творчих робіт дитини у мережі інтернет

Шановні батьки!

З метою інформування батьків та громадськості результати діяльності Кінецьпільської гімназії  публікуються в мережі Інтернет, а саме на офіційному веб-сайті закладу. Це можуть бути фото, відео файли, творчі роботи  учасників освітнього процесу. Люди у всьому світі, з доступом до мережі Інтернет, будуть мати можливість побачити фото Вашої дитини або відео з її участю, фото її творчих робіт. Ми плануємо публікувати такі матеріали та документи лише з Вашого письмового дозволу. Для цього нам необхідно отримати Вашу згоду на публікацію фото та відеоматеріалів дитини, а також дозвіл на публікацію її творчих робіт із зазначенням імені та прізвища. Будь ласка, ознайомтеся із правилами розміщення дитячих робіт в Інтернеті та зазначте, публікацію яких документів, із Вашої точки зору, здійснювати не бажано.

Дякуємо за Ваше співробітництво!

Розміщуючи роботи або фото та відео, на яких буде Ваша дитина, ми зобов’язуємося, керуватися наступними правилами:

• Заборонено публікувати матеріали із зазначенням номера телефону Вашої дитини, адреси. • Заборонено публікувати матеріали, які містять будь-яку інформацію, що вказує на місце розташування дитини у точний період часу, окрім перебування її у закладі освіти. • Заборонено публікацію матеріалів, що містять небажану інформацію, прямі чи опосередковані посилання на подібний матеріал. • Перед публікацією роботу дитини буде розглянуто та схваленою педагогом, який є автором відповідної публікації до мережі Інтернет.

Дозвіл батьків:

Я, _____________________________________ надаю дозвіл публікувати матеріали мого сина (доньки)_______________________________________ _________________________________ учня (учениці) ______________класу Кінецьпільської гімназії Первомайської міської ради Миколаївської області в мережі Інтернет відповідно до правил закладу.

Зробіть відмітку в рядку з матеріалами, які, на Ваші переконання, небажані для публікації в мережі Інтернет: ________ Ім’я дитини
________ Особисті фотографії дитини
________ Фотографії дитини (з занять та заходів закладу освіти)
________ Групові фотографії із закладу освіти

Підпис батька / опікуна: ______________________ Дата: ___________________

Цей дозвіл буде дійсним до тих пір, доки Ви самі не забажаєте змінити цю форму і підписати новий дозвіл. У разі виникнення проблем, пов’язаних з публікацією матеріалів в мережі Інтернет, Ви можете зв’язатися з класним керівником своєї дитини або адміністрацією гімназії.

Адміністрація гімназії.