![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/10/imgonline-com-ua-Resize-3sIBUallzQ.jpg)
5 жовтня – Всесвітній день учителів)))
Здобувачі освіти Кінецьпільської гімназії вітають Вас з професійним святом! Висловлюєють Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.