![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/12/aapr.jpg)
21 вересня соціальний педагог МАНЯК ЛЕСЯ ІВАНІВНА провела з учнями гімназії онлайн-вікторину присвячену Міжнародному дню миру.
Для когось мирне життя — це буденність, а для українців — це мрія. Ми щодня змушені виборювати право жити під мирним небом. Мир справді має дуже важливе значення і наш народ по-особливому це відчуває зараз.
Символом Міжнародного дня миру є білий голуб з оливковою гілкою, який після Другої світової війни почали називати “голубом миру”. Вперше цей символ представили 1949 року на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що відбувався у Парижі.
Міжнародний день миру був заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою зміцнення миру в усьому світі, припинення вогню, відмови від насильства та підвищення обізнаності про мир серед населення усього світу…
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/12/0-02-05-1b2d59abe4605a3dafd3689db0ebc100b9800b56bf167ac1ade8f3430f3dce08_25bdf489b60413f9-1024x768.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/12/0-02-05-1bba30688cea4d56f4e6aa0957a4dba7fc3bd0f7e1331f2710f5c76251df6d94_56c30f97ed2a2a6d-1-1024x768.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/12/0-02-05-2bacfb4e444b71a80ab05712d7ec181628042dccd016cc1ce29d3738580379d5_ad2b60071a694bd3-1024x768.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/12/0-02-05-a5fd6e43336a7f37708c8bd3782e6471f13f0571c2623a439782e7057899740f_8218cf7494e71fb6-1024x768.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/12/0-02-05-f4c313cc5d297b0b7089c6d6508dd682a83635d85ce1c1f2d3bd59180ac55c31_f18e55260b9ba7ac-1024x768.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/12/0-02-05-3cfc9e04a0c33a7bfbd914350829501fc54d0b439c689917292bae3236cc32e6_22a54dcc54b7cfa4-1024x768.jpg)