![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/imgonline-com-ua-Resize-E57u8iACbo.jpg)
10 вересня соціальний педагог Маняк Леся Іванівна провела з учнями 9-х класів онлайн-заняття «Жити це здорово» присвячене Всесвітньому дню запобігання самогубствам.
Щороку 10 вересня відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам. Ключова мета цієї міжнародної дати – підвищити обізнаність людей про значення самогубств як глобальної моральної проблеми; поліпшити знання про те, як можна запобігти суїциду; зменшити стигматизацію, пов’язану з самогубцями.