![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/02/imgonline-com-ua-Resize-WJxUILaQbeL.jpg)
Взимку 2022 року американська та західноєвропейська розвідки попереджали Україну про можливе вторгнення РФ і навіть називали дату – 16 лютого. Ніхто не хотів вірити в це, країна продовжувала жити своїм життям і турботами. Але в суспільстві все-таки почалися хвилювання. Для підняття духу і, щоб зменшити психологічний тиск, президент України Володимир Зеленський встановив нове свято, покликане нагадати, що саме в єднанні – наші сила та міць. “Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання”, – сказав тоді президент. Так з’явився День єднання 16 лютого.
День єднання – молоде свято. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу – показати усьому світові, що ми сьогодні – як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.
В бібліотеці нашої школи були оформлені виставки патріотичного спрямування “В моєму серці Україна” та “Україна і українці”. Учні початкових класів познайомилися з виставками, поділилися своїми думками, що для них означає це свято.
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/02/2-1-1024x768.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/02/3-1024x576.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/02/4-1024x576.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/02/5-1024x576.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/02/6-1024x576.jpg)