![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/33.jpg)
Перший клас Кінецьпільської гімназії долучився до челенджу. Класний керівник Піхаленко Т.М., родини Пойман та Непийвода дають старт усім приймати участь у веселих змаганнях.Користь спорту полягає в тому, що займаючись, діти будуть успішніше справлятись зі своїми обов’язками. Спорт є дієвим способом боротьби зі психологічною перевтомою.Тому сміливо займайтеся спортом, так як це ефективно абсолютно у всіх сферах життя.