![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/1603873028_27.10.7.png)
27 жовтня, в День української писемності та мови, відбувся Радіодиктант національної єдності. До написання диктанту долучилися учні та вчителі нашої гімназії.Головне в ньому , на нашу думку, це не перевірка знань і не хизування здобутою високою оцінкою. Важлива солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.Девізом нашої участі у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності стали слова Великого Кобзаря:“Любіть УкраїнуКраплиночку раю,Любіть її мовуЧудову благаю”.
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/391601189_1666007483920944_8395823425791133899_n-Copy-1024x576.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/391600752_1666006533921039_8354265588469962396_n.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/391768367_1666006573921035_8159626186027053869_n.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/391600694_1666006617254364_745400011736234803_n-1.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/391718405_1666006380587721_7017730587519923656_n.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/391767535_1666015830586776_9161835271735492321_n-937x1024.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/391767417_1666015443920148_2097802691873533245_n-765x1024.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/391609820_1666015207253505_488210261315272237_n-771x1024.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/391606604_1666015273920165_5935871052594307879_n-1024x1024.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/391603249_1666023970585962_1238176475735916100_n-760x1024.jpg)