![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2024/05/images.png)
#благодійністькінецьпільськагімназія
Доброю традицією у нашій гімназії стало проведення благодійних акцій. З вогником доброти та іскрою любові в серці учні долучилися до благодійного марофону “Подаруй усмішку дитині”.
#благодійністькінецьпільськагімназія
Доброю традицією у нашій гімназії стало проведення благодійних акцій. З вогником доброти та іскрою любові в серці учні долучилися до благодійного марофону “Подаруй усмішку дитині”.