
Щорічно 15 лютого в Україні вшановують День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів та річницю виведення військ з Афганістану.
У нашій гімназії відбувся виховний захід “Ціна чужої війни: до Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів”, присвячений цим подіям. На зустріч було запрошено нашого односельця, воїна-афганця Бондаренка Миколу Миколайовича, який поділився спогадами про ті буремні часи.
У кабінеті історії створено тематичну виставку “Була у їхньому житті війна”, що нагадує про подвиг тих, хто пройшов через воєнні випробування.
Ми дякуємо всім, хто виконував свій військовий обов’язок і схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих. Вшановуємо тих, кому довелося воювати на чужині, та віддаємо шану їхньому подвигу.














