![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/09/abin-yar-ye-miscem-pam’yati-ta-nekropolem-dlya-blizko-100-tisyach-osib-1024x575.jpg)
Сьогодні День пам’яті трагедії Бабиного Яру – одного з найжахливіших символів Голокосту.
Злочини в Бабиному Яру перевершили всі відомі до цього часу трагедії. Але це не тільки трагедія минулої війни, це урок на майбутнє, який знову і знову нагадує, як важливо боротися з насильством та берегти мир.Бабин Яр – це трагедія всього людства. Голокост – це апофеоз зла. І нам зараз дуже важливо зрозуміти його джерела, формувати свою громадянську позицію та відстоювати своє право на незалежність.