![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/imgonline-com-ua-Resize-qOQ4AHUZUDufNKA.jpg)
Оголошуємо «мобілізацію» монет на допомогу ЗСУ!!!
Освітяни нашої гімназії долучилися до участі в акції «Смілива гривня», яку організовує Національний Банк України. Усі зібрані кошти надійдуть українській армії.
З “28 вересня” по “27 жовтня ” у нашому закладі стоятиме скринька, в яку усі охочі можуть кидати монети. У межах акції «Смілива гривня» приймаються монети, якими можна розраховуватися (монети 10, 50 копійок та монети номіналом 1, 2, 5, 10 гривень).
Відправте свої монети на фронт! Зробіть свій внесок у перемогу, навіть якщо це 10 коп! Об’єднаємо наші зусилля заради майбутнього нашої країни!
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/308050455_1421071865081175_3940567338313808404_n-1024x577.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/308173092_1421071955081166_2443778214485498386_n-1024x577.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/308123488_1421072495081112_9210101648080822080_n-1024x577.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/308482260_1421072618414433_1522923736438142325_n-1024x577.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/308131457_1421072948414400_5744217830761644196_n-1024x577.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/308581082_1421072715081090_8457310813032765378_n-1024x577.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/308446647_1421072785081083_5274043402643180860_n-1024x577.jpg)