![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/05/zavantazhennya-1.jpg)
Відповідно до наказу Управління освіти Первомайської міської ради від 24.04.2023 № 73 «Про підготовку і проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини» та згідно з річним планом роботи гімназії, 28 квітня 2023 року у Кінецьпільській гімназії проведено День цивільного захисту в онлайн-режимі. Метою «Дня цивільного захисту» у 2023 році Кінецьпільська гімназія визначила удосконалення учасниками освітнього процесу теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, які отримані ними під час вивчення теорії з основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. Під час проведення запланованих заходів ознайомлено учнів із правилами поведінки цивільного населення під час війни, військового стану.
1-4 класи – «Надзвичайні ситуації та способи їх подолання»
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/05/image-1.png)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/05/image-2.png)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/05/image-3.png)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/05/image-4-1024x620.png)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/05/image-5-1024x624.png)
5-7 класи – «Обережно, небезпека!»
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/05/image-6.png)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/05/image-7.png)
8-9 класи – «Захисти своє життя. Порядок дій у НС»
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/05/image-8.png)