![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/391661698_1666511727203853_1108187939167677898_n-1.jpg)
27 жовтня з нагоди відзначення дати визволення від фашистів, у нашій гімназії відбувся мітинг-реквієм за участі педагогічного колективу.Світлу пам’ять воїнів учасники заходу вшанували хвилиною мовчання та на знак шани і вдячності тим, кому немає забуття, до пам’ятного знаку поклали живі квіти та організували прибирання.У бібліотеці гімназії була організована виставка книг “Шляхами мужності і слави”
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/391661698_1666511727203853_1108187939167677898_n.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/391610251_1666511757203850_7148943290090962951_n.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/391632977_1666511800537179_2253740921154011991_n.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/391609926_1666511657203860_8590808871292703800_n.jpg)