![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-removebg-preview.png)
Учениці 9 класу взяли участь в обласному конкурсі творчих робіт “Я-патріот України” у номінації “Поезія”.З шістидесяти робіт Щербань Валерія посіла третє місце,Москаленко Дана друге місце.Прекрасним наставником та мотиватором для переможниць є талановитий вчитель Кравцова Надія Миколаївна.Вітаємо таланти нашої гімназії з перемогою!Бажаємо розвивати свої літературні здібності,любов до рідної землі,завжди з тим же напором і силами йти до своєї мети.
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/391603121_1664137337441292_767235160709875781_n.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/392816707_1664137590774600_6108010268391238772_n.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/391605593_1664137427441283_7447482449327396497_n.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/391593518_1664137504107942_8053146957483795253_n.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/391610475_1664137704107922_4343744605861428143_n.jpg)