![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/imgonline-com-ua-Resize-4jL5Q5yWHaT.jpg)
Олімпійський тиждень проходив у Кінецьпільській гімназії з 5 по 9 вересня 2022 р. У цей період учні школи отримали можливість більше дізнатися про Олімпійський рух, його ідеї та принципи, про те, як загартовувати себе не лише фізично, а й інтелектуально. Веселими і задоволеними залишилися всі учні. Ми ще раз побачили, що в нашій гімназії ростуть сильні, спритні й сміливі. Тож бажаємо всім спортсменам впевненості, сміливості та перемог. Все буде Україна!!! Разом до Перемоги!!!
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/20220909_100724-1024x576.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/20220909_114827-1024x576.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/20220908_111846-1024x576.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/20220908_111028-1024x576.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/20220908_111248-1024x576.jpg)