![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/zavantazhennya.jpeg)
Здобувачі освіти Кінецьпільської гімназії долучились до он-лайн акції “Роблю для Захисника та Захисниці України”Тисячі сімей сьогодні чекають додому батька, сина, брата, чоловіка. Але вони завжди поруч навіть коли далеко! І цей короткий ролик є тільки маленьким нагадуванням про це, та жестом подяки героям! Подякуйте кожному, хто захищає наше життя. Воїни заслуговують на підтримку, адже невтомно борються за свободу, любов та спокій кожного з нас.