![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-06_15-01-55-removebg-preview.png)
Психолог – це не той, хто знає відповіді на питання, а той, хто знає, як їх шукати.Практичний психолог Кінецьпільської гімназії Леся Іванівна Маняк завжди шукає шляхи подолання та вирішення найскладніших ситуацій та завжди має позитивний результат. Її постійне вдосконалення тому і має шлях до розуміння дитячих потреб. З 18 по 22 вересня Леся Іванівна приймала участь в навчальній поїздці до Чеської Республіки в м. Брно в межах проєкту «Підтримка оновлення української освіти», який здійснює чеська громадська організація «Асоціація з міжнародних питань» , що підтримується Програмою трансформаційної співпраці Міністерства закордонних справ Чеської Республіки. Де ознайомилась із досвідом та інноваційними підходами з інтеграції дітей іноземців, специфікою адаптації та роботи з українськими дітьми.
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/387190951_1653787268476299_7476736453502619419_n.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/386793209_1653787245142968_7381777508047417757_n.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/387205248_1653787288476297_365119392043983921_n.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/387220865_1653787285142964_1681701792521676806_n.jpg)