![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/imgonline-com-ua-Resize-vv8Nb0eg9JsM4Oc.jpg)
08.09.2022 року соціальний педагог Маняк Леся Іванівна провела онлайн-заняття з педагогами на тему «Психологічна підтримка учасників освітнього процесу в умовах війни»
Мета заходу: формування навичок саморегуляції, здатності планувати найближче майбутнє, відновлення особистісного ресурсу.
Страшні реалії повномасштабної війни вплинули на кожного з нас. Смерть близьких, руйнування рідної домівки, окупація українських територій, бомбардування та обстріли, – все це виснажує внутрішні ресурси людини, руйнує її психіку. Але якщо дорослі мають сформовані захисні механізми, то для дітей втрата відчуття безпеки, стабільності, впевненості у завтрашньому дні стала причиною сильного стресу, тривале перебування в якому може призвести до важких наслідків. Саме тому першочерговим завданням батьків, освітянської спільноти на сьогоднішній день є надання невідкладної допомоги та психологічної підтримки дітям, що дозволить їм впоратися зі стресом від війни, а також попередить виникнення більш складних проблем…
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/0-02-05-6e9781d4d577cf3f16d31b40a955dcc079c45b57412e3155b4c3e9aefc3dcb48_e650318be0ac14d3-1024x471.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/0-02-05-03785d57bce2270a6107c615689e6470c1dcbb84b0cc76eb173c0b0f0744536d_371acab4e9cd973f-1024x471.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/09/0-02-05-d9e383a219cd7b4f8ddb69b482fce36841bee8bdf8d2cfdfb2c896c3cb4a2b55_86c5ab294c3de1f4-1024x471.jpg)