![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/11/zavantazhennya-removebg-preview-1.png)
Задонатили 2000 грн на ЗСУ і побігли!!! Освітяни нашої гімназії долучилися до всеукраїнського конкурсу творчих проєктів «Код Нації». Підтримуємо ЗСУ – наближаємо перемогу!!!Дякуємо організаторам Національний Фестиваль “Код нації”
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/11/399330084_1671518260036533_7240133685501127617_n-1024x578.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/11/399110607_1671518270036532_6272999393765139280_n-1024x578.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/11/400147973_1671518286703197_5286510743575576854_n-1024x578.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/11/399105729_1671518250036534_8180297877382452494_n-1024x578.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/11/399163261_1671518290036530_8015314038222222409_n-1024x578.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/11/399321254_1671518440036515_8588810112390715611_n-1024x578.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/11/399323020_1671518223369870_7088511470478887164_n-1024x578.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/11/399423108_1671518103369882_3841905988548946419_n-557x1024.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/11/399103182_1671518063369886_2981982874906088392_n-727x1024.jpg)
Задонатили 2000 грн на ЗСУ і побігли!!! Освітяни нашої гімназії долучилися до всеукраїнського конкурсу творчих проєктів «Код Нації». Підтримуємо ЗСУ – наближаємо перемогу!!!Дякуємо організаторам Національний Фестиваль “Код нації”