![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/11/imgonline-com-ua-Resize-r0M0LEBaSwSW6.jpg)
“Вистояли на Майдані – переможемо у війні”.
21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.
Війна, особливо її відкрита фаза після лютого 2022 року, змусила суспільство активніше переосмислювати наше минуле, глибше відчувати й усвідомлювати важливість тих ціннісних орієнтирів, що їх чітко та відкрито задекларували Майдани.
З нагоди цього свята в нашій гімназії проведено низку заходів, серед них:
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/11/Screenshot_1-4-1024x574.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/11/Screenshot_2-1-1024x576.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/11/Screenshot_3-2-1024x574.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2022/11/yzobrazhenye_viber_2022-11-21_14-19-09-398-1024x768.jpg)
Хвилюючий людську душу поетичний твір «До українців» В.Баранова дуже актуальний в цей день. Що ж такого особливого створив цей талановитий, небайдужий і чесний літератор, який хотів добра співвітчизникам та своїй країні…