9 листопада – День української писемності та мови

Щороку 9 листопада ми відзначаємо День української писемності та мови. Мова – це велике національне надбання, коштовний скарб, це пісня душі, покладена на слова. У ній досвід, мрії і сподівання мільйонів людей, об’єднаних в єдине ціле – народ.
Слово, кажуть, здатне вилікувати, надати крила, піднести над землею…, однак є зворотня сторона: воно може й поранити душу, звести нанівець будь-які надії. Українське слово, настояне на калинових кетягах, виплекане долонями наших бабусь та дідусів, сховане від лихоліть у вишитому рушничкові, оплакане у піснях та думах… Слово матері, слово Батьківщини…, слово Українське. Бережіть його, не засмічуйте, бо це наше слово, наша мова!

9 листопада класними керівниками 5-11 класів проведені відеоуроки-презентації до Дня української писемності та мови, класоводи 1-4 класів провели ігри , вікторини про рідну мову. В шкільній бібліотеці оформлена виставка на тему: «Люби, шануй і знай мову своїх предків». Працівники та учні нашого навчального закладу писали XXI Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.