![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2024/05/346944689_2935462559918582_6531771527013120558_n.jpg)
#зднемвишиванки2024
Вітаємо з щирим і красивим святом – Днем Вишиванки! Нумо згадаймо про нашу милу Україну, своїх прадідів і традиції. Історія Батьківщини – це наше майбутнє. Будемо любити його і захищати!
З метою збереження національної святині – етнічного вишитого українського одягу – наша гімназія приєдналася до Національної руханки у вишиванках «Дякуємо ЗСУ», організованої Українською федерацією « Спорт заради розвитку». @UNICEF_UA #Дякуємо_ЗСУ#ЗСУ#УФСЗР#Спорт_заради_розвитку#sport_for_development