Міжнародний день сім’ї

Міжнародний день сім’ї, встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році, відзначається щорічно 15 травня.

          Сім’я – основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається її формування.

Сім’я, любов і вірність – це стовпи, на яких тримається наше життя. В це свято  прийнято дарувати теплі слова та подарунки членам своєї родини, а також проводити час разом.

Практичний психолог гімназії Маняк Леся Іванівна разом з учнями 7-9 класів провела заняття на тему «Моя сім’я – моя фортеця».

Мета заняття: актуалізувати у підлітків поняття «сім’я», формувати відповідальне ставлення та мотивацію до збереження сімейних цінностей.

 Під час заняття виконали вправу «Мій рід – моє коріння» для відчуття важливості особистої поведінки кожного для продовження свого роду, створили за допомогою карток «дім – сім’ю», щоб отримати позитивне емоційне відчуття цінності сім’ї учні створювали «білі вірші» про свою сім’ю. Закінчили заняття фразою «Я бажаю своїй родині й усім нам …»