![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/04/plan-2-1024x904.jpg)
За сприянням Миколаївської обласної військової адміністрації та департаменту освіти і науки облвійськадміністрації, управління освіти Первомайської міської ради, Кінецьпільська гімназія отримала 2 планшети для учнів початкових класів від ЮНІСЕФ у межах співпраці з Міністерством освіти і науки. Обладнання було закуплене та доставлене за підтримки Європейського союзу та Республіки Корея. Пристрій передано учням початкової школи у тимчасове користування.
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennya_viber_2023-04-19_15-06-19-586-2-1024x666.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/04/den-576x1024.jpg)
![](http://kinp.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/04/kor-576x1024.jpg)
Велика подяка за чудові девайси для наших учнів!