Тиждень психології

Всеукраїнський день психолога вже традиційно відзначається 23 квітня.

Психологія – це одна з наймолодших наук, однак завдяки майстерній роботі психолога у світі стає більше щасливих людей, які вірять у свої сили  та перемагають свої слабкості.

До цієї дати в Кінецьпільській гімназії практичним психологом Маняк Лесею Іванівною було проведено тематичний Тиждень психології. Заняття проводились в онлайн форматі під назвою «Гімнастика для мозку». 

Мета занять: розвиток розумових здібностей дитини та сприяння її швидкому особистісному та інтелектуальному зростанню.

Дитячий мозок щоденно сприймає, переробляє і засвоює неймовірні обсяги інформації. Його можна порівняти з барвистим квітником, яскраві та різнокольорові квіти його талантів розквітають тільки тоді, коли садівники, тобто батьки та педагоги, дбають, піклуються та щедро підживлюють землю.

Під час занять учні виконували цікаві завдання та інтерактивні вправи, переглядали відео для розвитку уваги, пам’яті, творчого мислення та гармонізації функціонування правої і лівої півкуль головного мозку за допомогою створення малюнків одночасно обома руками.

Також під час занять учні створили галерею малюнків «Розмальовка Великодньої писанки одночасно двома руками», яка була присвячена святу Великодня. У виконанні вправ приймали участь, як класні керівники так і батьки дітей. Всі учасники залишились в піднятому позитивному настрої.

Щиро вдячна всім за активну участь!