ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

З 15 по 21 травня 2023 року в нашій гімназії тривав Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

В рамках тижня класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів.

Усі вчителі і учні долучилися до національного онлайн-уроку «Безпечна дорога додому» з основ безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод в рамках національного проєкту «Безпечна країна».

Вчитель основ здоров’я Танасієнко К.І.  провела цикл виховних заходів для учнів 5-9 класів з питань правил безпеки дорожнього руху у формі бесід, зустрічей, конкурсів, творчих робіт, рольових і сюжетних ігор.

Бібліотекар Стефанська В.М. підготувала віртуальну тематичну книжкову виставку:

Класні керівники провели профілактичні бесіди з питань безпеки дорожнього руху з учнями, що мають велосипеди, роликові ковзани, скейти. Також були організовані онлайн-зустрічі з батьками учнів, на яких акцентувалася увага на проблемах забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки.

Тиждень завершився яскравим флешмобом-руханкою «Молодь за безпеку дорожнього руху», який підготувала педагог-організатор Моруженко О.В.

Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров’я!