Вітання

Любі наші діти! Випускники! Шановні колеги, батьки!

Від щирого серця прийміть вітання з улюбленим святом школярів, і не тільки школярів, а й батьків та вчителів – Святом останнього дзвінка. Щороку, воно сповіщало проте, що надходить найщасливіша пора для наших діточок – літні канікули. Проте, цього річ, свято прощання зі школою не зовсім урочисте та яскраве, бо в нашій країні  йде війна, яка щодня забирає життя сотень українців. Багато навчальних закладів зруйновано, чи мало учнів не змогли навчатись навіть дистанційно. Та попри все, наша країна, вже більше трьох місяців, дає гідну відсіч ворогу і обов’язково переможе. Тож цей навчальний рік назавжди закарбується в нашій пам’яті.

Незважаючи на негаразди здобутків цього річ у закладі справжній зорепад, це 28 призових місць, я пишаюся нашими талановитими переможцями олімпіад, конкурсів та змагань,  а підживлюють знання цих яскравих зірочок нашого закладу всі вчителі. Найкращий колектив.

Всіх учнів вітаю із закінченням навчального року. Бажаю вам бути задоволеними своїми результатами. Насолоджуватися передчуттям приголомшливих канікул. Рости, розвиватися, набиратися сил, здоров’я і позитивних емоцій і зустрінемось 1 вересня у школі!

Звертаюся до Вас наші любі випускники. «Кожен фініш – це по суті старт» – як каже нам велика Ліна Костенко.

Сьогодні один з надзвичайних стартів у вашому житті. Будьте успішні, будьте щасливі, досягайте своєї мрії, досягайте поставлених цілей. Я бажаю вам, щоб все те, що ви запланували обов’язково здійснилося. Хай майбутнє ваше буде мирним, прямуйте твердо і впевнено в завтрашній день.  Ми знаємо, що наше майбутнє у ваших руках, а значить перемога і щастя нашої країни за вами.

Щасливої, мирної, щедрої долі Вам дорогі наші випускники! В добру путь!

В такий важкий час випробувань хочу висловити щиру подяку вам дорогі вчителі та батьки, що навіть в умовах війни ми змогли організувати та  продовжити освітній процес і дали можливість нашим дітям здобути знання, що безперечно є умовою гідного майбуття для нашої держави.

Тож,  вчителям і батькам я хочу побажати в цей день мудрості та терпіння. Виховувати та навчати дітей важко, кажуть, що це іноді невдячна справа, але я вірю, що наші діти нас не підведуть. І своїми справами доведуть, що українці – найінтелектуальніша та найрозумніша нація. Успіхів вам та натхнення.

Слава Україні!