Випуск 11-го класу

Випускний вечір відноситься до числа тих урочистостей, які відбуваються один раз у житті. Кожен випускник, з радістю згадує ті чудові дні коли він тільки почав ходити до школи. Напевно, кожен пам’ятає і свою першу вчительку, і перше кохання і першу оцінку в щоденнику. Як же це все чудово! За роки навчання всі подорослішали. Не впізнати скромну сусідку по парті, вечірня сукня та завиті локони перетворили її на принцесу. Ну, а хлопчиська, тепер вони, як ніколи готові здійснювати гідні подвиги. І ось нарешті прийшов той довгоочікуваний день про який мріє кожен школяр – випускний вечір. Це свято має запам’ятатися на все життя. У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями. Останній урок у школі, останній дзвінок, і ось довгоочікуваний випускний.

1 липня у Кінецьпільському ЗЗСО І-ІІІ ст. для випускників 11-го класу відбувся Випускний вечір. Кінецьпіль проводжав у самостійну дорогу, яка називається дорослим життям, 20 випускників.

Традиційний захід зібрав учорашніх одинадцятикласників, їх вчителів і, звичайно ж, батьків і рідних. Вишукані сукні та елегантні образи випускниць і випускників збирали на себе захоплені погляди присутніх. Сказали привітальне слово та оголосили випускників, яких нагороджено золотою та срібною медалями, директор закладу Мірянова Н.П. та заступник з НВР Хижняк О.А. Напутнє слово звучало від першої вчительки та класного керівника випускного класу. Зі слів можна було відчути, що всі юнаки та дівчата пройшли крізь їх серце. Присутні привітали педагогів бурхливими аплодисментами. Оплески вдячності і любові дарували випускники найближчим людям – своїм батькам, які поруч пройшли весь шлях надбання знань, навчали дивитись у завтрашній день і бажати досягати більшого.

Всі випускники дивляться на все, що навколо відбувається, вже дорослими очима. Вони вже не ті хлопчики та дівчатка, які колись йшли в перший клас, не знаючи чого їм чекати. Це вже цілком дорослі люди, які готові розвиватися та іти по життю. На цьому етапі вони вже починають замислюватися про кар’єру і про родину. Але цей день вони будуть згадувати як один з перших кроків у доросле життя.